Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz świadczenie dodatkowej opieki medycznej oraz rehabilitacji
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz…”. Termin składania ofert minął 31 lipca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 31 lipca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 745 813 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1060, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu - usługi społeczne (UE)Bieżące
16 lipca 2026
Termin ofert: 31 lipca 2026 11:00 - Sprostowanie
23 lipca 2026
Nowy termin: 3 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 492306-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
31 lipca 2026
Nowy termin: 12 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 509749-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 sierpnia 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 531052-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 sierpnia 2026
Nowy termin: 20 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 551831-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 sierpnia 2026
Nowy termin: 21 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 561767-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 25 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 567676-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz świadczenie dodatkowej opieki medycznej oraz rehabilitacji.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2023 r. wygrał Polmed S.A., który złożył jedyną ofertę.
- Lokalny rynek tej branży: w województwie mazowieckim postępowania przyciągały średnio 3,5 ofert, w całym kraju 6,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. |
| NIP | 5272391342 |
| Adres | ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, szczepień ochronnych oraz świadczenie dodatkowej opieki medycznej oraz rehabilitacji |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 85121000-3 - Usługi medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 85145000-7 - Usługi świadczone przez laboratoria medyczne |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp
- art.108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp; art., 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp; art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn. Dz.U. z 2025 r. poz. 514)
- art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy Pzp oraz Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców w stosunku do których zachodzą przesłanki wykluczenia wskazane w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabi
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-31 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.