Remont zapory bocznej „Myślenice” Zbiornika Wodnego Dobczyce oraz budowa odcinka ścieżki rowerowej VeloRaba po koronie zapory bocznej stanowiącej dojazd do kładki rowerowej przez rzekę Raba w m. Myślenice (w podziale na zadania)
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont zapory bocznej „Myślenice” Zbiornika Wodnego Dobczyce oraz budowa odcinka ścieżki…”, wybierając ofertę wykonawcy PBM Sułkowscy Spółka Jawna. Cena wybranej oferty: 4 630 009 zł.
- Cena wybranej oferty
- 4 630 009 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 kwietnia 2025
Termin ofert: 26 maja 2025 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 maja 2025
Nowy termin: 2 czerwca 2025 10:00Zmienia wersję 264174-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
28 lipca 2025
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PBM Sułkowscy Spółka Jawna (Limanowa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 630 008,96 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Remont zapory bocznej „Myślenice” Zbiornika Wodnego Dobczyce oraz budowa odcinka ścieżki rowerowej VeloRaba po koronie zapory bocznej stanowiącej dojazd do kładki rowerowej przez rzekę Raba w m. Myślenice (w podziale na zadania) |
| Główny Kod CPV | 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej |
| Część nr LOT-0001 | Remont zapory bocznej „Myślenice” Zbiornika Wodnego Dobczyce oraz budowa odcinka ścieżki rowerowej VeloRaba po koronie zapory bocznej stanowiącej dojazd do kładki rowerowej przez rzekę Raba w m. Myślenice (w podziale na zadania) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Termin wykonania całości zamówienia - 12 miesięcy od daty zawarcia umowy, przy czym:
a) termin wykonania Zadania 1: 5 miesięcy od daty zawarcia niniejszej umowy, przy czym
nie później niż do dnia 01.12.2025 r.
b) termin wykonania Zadania 2: 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.