Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych i odebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Lubinie (Lubin, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych i odebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin”. Termin składania ofert minął 11 sierpnia 2025, 12:00.
- Termin składania ofert
- 11 sierpnia 2025, 12:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1047, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 czerwca 2025
Termin ofert: 18 lipca 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 lipca 2025
Nowy termin: 28 lipca 2025 12:00Zmienia wersję 393060-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 lipca 2025
Nowy termin: 11 sierpnia 2025 12:00Zmienia wersję 459958-2025
- Sprostowanie
08 sierpnia 2025
Nowy termin: 26 sierpnia 2025 12:00Zmienia wersję 487839-2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 listopada 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin, w tym odpadów zmieszanych, metali, tworzyw sztucznych, papieru, szkła, bioodpadów, odpadów wielkogabarytowych i innych.
- 2
ZakresWykonawca będzie odpowiedzialny za odbiór i zagospodarowanie odpadów z różnych źródeł, takich jak nieruchomości, PSZOK, oraz selektywną zbiórkę odpadów niebezpiecznych.
- 3
ZakresNależy zwrócić szczególną uwagę na specyfikacje dotyczące postępowania z odpadami niebezpiecznymi, takimi jak lampy fluorescencyjne i środki ochrony roślin.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Lubinie |
| Miejscowość | Lubin |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych i odebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych i odebranych z terenu Gminy Miejskiej Lubin |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.