- Umowa zawartaCzęść 1Woda Bystra Sp. z o.o.· LublinCena wybranej oferty1 595 979 zł7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 11CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty61 500 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 12CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty10 763 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 13CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty7134 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 14CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty21 254 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 15CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty31 488 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 16CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty7872 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 17CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty23 911 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 18CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· WARSZAWACena wybranej oferty27 011 zł1 oferta
Sukcesywna sprzedaż przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego wraz z dostarczeniem przez Wykonawcę do Zamawiającego wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) dla pracowników Zamawiającego w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l, wody źródlanej niegazowanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l oraz użyczenie Zamawiającemu przez Wykonawcę pojemników.
Zamawiający Poczta Polska Spółka Akcyjna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna sprzedaż przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego wraz z dostarczeniem przez…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 1 786 911 zł. Złożono 15 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 1 786 911 zł
- Liczba ofert
- 15 ofertłącznie, 9 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1389, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 kwietnia 2026
Termin ofert: 20 maja 2026 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
14 lipca 2026
8 ofert2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 2 wykonawców: Woda Bystra Sp. z o.o. (Lublin) oraz CULLIGAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (WARSZAWA).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 1 786 911,20 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Poczta Polska Spółka Akcyjna |
| NIP | 5262490114 |
| Adres | ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Sukcesywna sprzedaż przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego wraz z dostarczeniem przez Wykonawcę do Zamawiającego wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) dla pracowników Zamawiającego w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l, wody źródlanej niegazowanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l oraz użyczenie Zamawiającemu przez Wykonawcę pojemników. |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 15981000-8 - Wody mineralne |
| Dodatkowe kody CPV | 41100000-0 - Woda naturalna |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Informacje dodatkowe
- 1)wypełniony Formularz ofertowy, sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio do części zamówienia);
- 2)przedmiotowy środek dowodowy – karta katalogowa produktu wg wzoru określonego w Załączniku nr 8 do SWZ, lub inny dokument stanowiący przedmiotowy środek dowodowy potwierdzający spełnianie minimalnych wymagań zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w rozdz. V SWZ.
- 3)stosowny dokument, z którego wynika umocowanie (odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru) lub pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy);
- 4)oświadczenie wykonawcy o poleganiu na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby (jeżeli dotyczy), według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ; Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć (na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby.
- 5)zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ (jeżeli dotyczy).
- 6)oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które dostawy wykonują poszczególni Wykonawcy (jeżeli dotyczy) według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ.
Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć (na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ) w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia; - 7)uzasadnienie, w którym wykazano, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa (jeżeli dotyczy);
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.