AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa wody mineralnej, soków owocowych i warzywnych oraz syropów owocowych, napojów gazowanych typu coc-cola na potrzeby Stołówek Wojskowych Oddziału Zabezpieczenia w 2027 r.

Zamawiający Jednostka Wojskowa nr 3964 (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa wody mineralnej, soków owocowych i warzywnych oraz syropów owocowych, napojów…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 09:15. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 3964Warszawa, Mazowieckieopublikowano 1 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 09:15
4d 23h
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%zatrudnienie żołnierza OT lub AR10%zatrudnianie żołnierza Obrony Terytorialnej (OT) lub żołnierza Aktywnej Rezerwy (AR)*10%zatrudnienie żołnierza OT lub AR (S)10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    01 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 09:15

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    RyzykoPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wody mineralnej, soków owocowych i warzywnych, syropów owocowych oraz napojów gazowanych typu coca-cola na potrzeby Stołówek Wojskowych Oddziału Zabezpieczenia w 2027 r., w 3 częściach.

  • 2

    ZakresWykonawca musi być dopuszczony do produkcji lub obrotu artykułami spożywczymi, zgłosić działalność do wojewódzkiego inspektora IJHARS oraz wykazać co najmniej 2 należyte dostawy odpowiadające przedmiotowi zamówienia, o wartości nie mniejszej niż 70 000,00 zł dla części 1, 35 000,00 zł dla części 2 i 6 500,00 zł dla części 3.

  • 3

    ZakresMożna składać oferty na wszystkie części, a zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości podstawowych według zakresu prawa opcji w przypadkach konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych.

  • 4

    ZakresOkres realizacji zamówienia trwa od 2027-01-04 do 2027-12-31, a dla części 1, 2 i 3 kryterium ceny ma wagę 90 i kryterium zatrudnienia żołnierza OT lub AR ma wagę 10.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał Norton D.A.A.P. Nadulny Sp.J przy 3 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail