Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2025-07-24 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

„Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”

Zamawiający Green Future 1 Sp. z o.o. (Zgorzelec, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego…”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2025, 10:00. Wadium: 20 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
25 sierpnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest doradztwo techniczne i projektowanie dla budowy ciepłowni słonecznej w Zgorzelcu (projekt UNITED HEAT, Etap II). Należy zapoznać się z OPZ (Załącznik nr 1) i wzorem umowy (Załącznik nr 5).

  • 2

    ZakresWymagane jest przygotowanie Projektu Podstawowego, Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia (wraz z wnioskiem o Decyzję Środowiskową) oraz Projektu Budowlanego (wraz z uzyskaniem Pozwolenia na Budowę).

  • 3

    ZakresDo zadań Wykonawcy należy również przygotowanie SWZ/zapytania ofertowego oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego na potrzeby wyłonienia Generalnego Wykonawcy. Dodatkowo wymagana jest pomoc i udział w wyborze Generalnego Wykonawcy w zakresie technicznym.

  • 4

    ZakresWykonawca zobowiązany jest do przestrzegania Wytycznych środowiskowych, Kodeksu Dostawców E.ON oraz Instrukcji BHP (Załączniki nr 10, 11 i 12).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Green Future 1 Sp. z o.o.

Miejscowość

Zgorzelec

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

„Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”

Główny Kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

Część nr LOT-0001

„Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

20000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Warunki płatności zostały określone we Wzorze umowy, który stanowi
załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.
Zamawiający przewiduje możliwość przeprowadzenia negocjacji z Wykonawcami w celu ulepszenia treści złożonych przez nich ofert w zakresie kryterium ceny. W ramach prowadzonych negocjacji, Wykonawcy w odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji składają oferty dodatkowe za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: gf1.zgorzelec@sec.com.pl.

1. W przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o przeprowadzeniu negocjacji, Zamawiający zaprasza do negocjacji Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu. W tym celu, Zamawiający:
a) informuje równocześnie wszystkich Wykonawców, którzy w odpowiedzi na Zapytanie ofertowe złożyli oferty, o Wykonawcach:
- których oferty nie zostały odrzucone oraz punktacji przyznanej ofertom w kryterium oceny ofert,
- których oferty zostały odrzucone,
- ze wskazaniem uzasadnienia faktycznego i prawnego;
b) kieruje równocześnie do wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty niepodlegające odrzuceniu, zaproszenie do negocjacji, w którym Zamawiający wskaże termin i sposób złożenia oraz przygotowania ofert dodatkowych (przy czym termin na złożenie ofert dodatkowych wyznaczany jest z uwzględnieniem czasu potrzebnego na przygotowanie tych ofert i nie może być krótszy niż 2 dni od dnia przekazania zaproszenia do składania ofert dodatkowych),
c) po dokonaniu badania i oceny ofert dodatkowych, Zamawiający poinformuje równocześnie wszystkich Wykonawców o zakończeniu i wynikach negocjacji.

2. Podczas negocjacji ofert Zamawiający zapewnia równe traktowanie wszystkich Wykonawców. Zamawiający nie udziela informacji w sposób, który mógłby zapewnić niektórym wykonawcom przewagę nad innymi Wykonawcami.

3. Wykonawca może złożyć ofertę dodatkową, która zawiera nowe propozycje w zakresie kryterium ceny. Oferta dodatkowa nie może być mniej korzystna niż oferta złożona w odpowiedzi na Zapytanie ofertowe. Oferta złożona w odpowiedzi na Zapytanie ofertowe przestaje wiązać Wykonawcę w zakresie, w jakim złoży on ofertę dodatkową zawierającą korzystniejsze propozycje w ramach kryterium ceny. Oferta dodatkowa, która będzie mniej korzystna od oferty złożonej w odpowiedzi na Zapytanie ofertowe, podlega odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.