Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.356.357,65 PLN
Zamawiający Gmina Zarzecze (Zarzecze, Lubelskie) prowadził postępowanie „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.356.357,65 PLN”. Termin składania ofert minął 24 sierpnia 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 24 sierpnia 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 678 405 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=200, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 lipca 2026
Termin ofert: 24 sierpnia 2026 09:00 - Sprostowanie
14 lipca 2026
Zmienia wersję 481097-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Zmienia wersję 486422-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.356.357,65 zł przeznaczonego na spłatę wcześniejszych kredytów i pożyczek oraz finansowanie planowanego deficytu budżetu.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje 52 raty kapitałowe i spłatę do 31.12.2039 r. albo 02.01.2040 r. w zależności od opisu w ogłoszeniu, więc wykonawca musi sprawdzić plan spłaty w załączniku nr 2 do SIWZ.
- 3
RyzykoZamawiający nie dopuszcza waloryzacji, zmian prowizji ani innych opłat manipulacyjnych, a zabezpieczeniem kredytu jest weksel własny in blanco.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Bank Gospodarstwa Krajowego.
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 13% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Zarzecze |
| NIP | 7941671210 |
| Adres | 37-205 Zarzecze |
| Region (NUTS) | PL822 – Podkarpackie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 3.356.357,65 PLN |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 66113000-5 - Usługi udzielania kredytu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-24 09:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.