Zakup i dostawa elektrycznej ładowarki teleskopowej z osprzętem oraz wózka widłowego
Zamawiający Gmina Łyse (Łyse, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa elektrycznej ładowarki teleskopowej z osprzętem oraz wózka widłowego”. Termin składania ofert minął 17 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 161 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 161 zł
- Termin składania ofert
- 17 sierpnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=145, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 lipca 2026
Termin ofert: 17 sierpnia 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej elektrycznej ładowarki teleskopowej z osprzętem oraz fabrycznie nowego elektrycznego wózka widłowego dla PSZOK w Łysych.
- 2
ZakresCzęść pierwsza obejmuje ładowarkę z napędem elektrycznym, osprzętem roboczym i wymaganymi parametrami technicznymi, a część druga dotyczy elektrycznego wózka widłowego.
- 3
ZakresZamawiający nie stawia warunków udziału w zakresie zdolności do występowania w obrocie, uprawnień, sytuacji ekonomicznej ani zdolności technicznej lub zawodowej.
- 4
RyzykoWadium jest wymagane osobno dla części 2 w kwocie 2 000 zł, a dla pozostałych części kwoty wynikają ze SWZ.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem