AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”. Planowany budżet: 719 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Ministerstwo Rodziny i Polityki SpołecznejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 stycznia 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
719 000 zł
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

83 wpisów
  1. Wynik postępowania

    17 lutego 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik postępowania

    27 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    27 kwietnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wynik postępowania

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wynik postępowania

    19 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wynik postępowania

    19 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    30 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    04 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    10 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie

    01 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    27 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wynik postępowania

    08 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    17 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie

    21 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie

    22 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wynik postępowania

    21 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wynik postępowania

    26 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wynik postępowania

    28 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    02 lutego 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wynik postępowania

    09 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 marca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wynik postępowania

    15 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Ogłoszenie

    20 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    25 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Ogłoszenie

    04 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    13 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    14 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    28 czerwca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie

    15 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wynik postępowania

    19 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    27 lipca 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    02 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wynik postępowania

    02 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    12 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wynik postępowania

    12 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wynik postępowania

    13 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wynik postępowania

    30 września 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wynik postępowania

    04 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wynik postępowania

    24 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wynik postępowania

    24 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Ogłoszenie

    24 października 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 listopada 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  56. Wynik postępowania

    16 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  57. Ogłoszenie

    23 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  58. Wynik postępowania

    30 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  59. Ogłoszenie

    09 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  60. Wynik postępowania

    23 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  61. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  62. Wynik postępowania

    24 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  63. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    24 stycznia 2023

  64. Wynik postępowania

    25 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  65. Wynik postępowania

    25 stycznia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  66. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  67. Ogłoszenie

    10 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  68. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  69. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  70. Ogłoszenie

    01 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  71. Wynik postępowania

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  72. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    03 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  73. Wynik postępowania

    17 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  74. Ogłoszenie

    20 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  75. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    29 marca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  76. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    07 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  77. Wynik postępowania

    07 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  78. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  79. Ogłoszenie wstępne

    18 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  80. Wynik postępowania

    21 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  81. Wynik postępowania

    21 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  82. Wynik postępowania

    21 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  83. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Ten przetarg (719 000 zł) znajduje się w typowym zakresie (Q1–Q3).
Budżet mieści się w środkowych 50% podobnych zamówień. Dobry punkt odniesienia do wyceny oferty. +42% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 719 000 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.