Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-07-13 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Modernizacja automatycznego systemu technicznej kontroli zapór (ASTKZ) - ZZ Włocławek

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Modernizacja automatycznego systemu technicznej kontroli zapór (ASTKZ) - ZZ Włocławek”. Termin składania ofert minął 24 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na TED
Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody PolskieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
24 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja istniejącego automatycznego systemu technicznej kontroli zapór ASTKZ na Stopniu Wodnym we Włocławku, obejmująca wymianę i rozbudowę kluczowych elementów systemu sterowania i nadzoru.

  • 2

    ZakresZamówienie trwa 100 dni, obejmuje teren w województwie kujawsko-pomorskim, a zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia, jeśli nie otrzyma środków na finansowanie całości lub części zamówienia.

  • 3

    Zakrespostępowaniu wymagana jest wizja lokalna przed złożeniem oferty, a termin przekazania informacji o chęci jej odbycia przypada najpóźniej 5 dni kalendarzowych przed proponowaną wizytą.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje dostawę, instalację, konfigurację i migrację danych dla serwerów, SCADA, stacji operatorskich, UPS-ów, multiplekserów oraz rozbudowę o układy pomiarowe i rozszerzenie licencji firewall, a także opracowanie dokumentacji powykonawczej i utylizację podzespołów.

Kontekst Atlasu

  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 11,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 22% miało jedną ofertę.
  • Lokalny rynek tej branży: w województwie mazowieckim postępowania przyciągały średnio 1,6 ofert, w całym kraju 2,7.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

REGON

368302575

Adres

ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Modernizacja automatycznego systemu technicznej kontroli zapór (ASTKZ) - ZZ Włocławek

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający nie wymaga wadium w przedmiotowym postępowaniu.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-24 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

51900000-1Usługi instalowania systemów sterow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 24.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.