Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa subskrypcji odpowiadających posiadanym przez Zamawiającego licencjom VMware (lub równoważnych) wraz ze wsparciem technicznym
Zamawiający Centralny Ośrodek Informatyki (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa subskrypcji odpowiadających posiadanym przez Zamawiającego licencjom VMware (lub…”. Termin składania ofert minął 12 sierpnia 2026, 12:00. Wadium: 100 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 12 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 lipca 2026
Termin ofert: 12 sierpnia 2026 12:00 - Sprostowanie
11 sierpnia 2026
Nowy termin: 19 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 479160-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 sierpnia 2026
Nowy termin: 26 sierpnia 2026 12:00Zmienia wersję 555977-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
RyzykoPrzedmiot zamówienia: Dostawa subskrypcji odpowiadających posiadanym przez Zamawiającego licencjom VMware (lub równoważnych) wraz ze wsparciem technicznym.
- 4
RyzykoWadium: 100 000,00 zł.
Kontekst Atlasu
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 6 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 5 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 1 sprawie odwołanie oddalono. Dla skali: 159 rozstrzygnięć tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Centralny Ośrodek Informatyki |
| NIP | 7252036863 |
| Adres | Aleje Jerozolimskie 132-136, 02-305 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa subskrypcji odpowiadających posiadanym przez Zamawiającego licencjom VMware (lub równoważnych) wraz ze wsparciem technicznym |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć swoją ofertę wadium w wysokości: 100 000,00 zł [słownie: sto tysięcy złotych 00/100]. 2. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-12 12:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.