Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa kontenerów magazynowych do przechowywania środków bojowych
Zamawiający 2. Regionalna Baza Logistyczna (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa kontenerów magazynowych do przechowywania środków bojowych”. Termin składania ofert minął 11 sierpnia 2026, 07:30.
- Termin składania ofert
- 11 sierpnia 2026, 07:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 975 610 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=524, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
10 lipca 2026
Termin ofert: 11 sierpnia 2026 07:30 - Sprostowanie
05 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 sierpnia 2026 08:30Zmienia wersję 477993-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów magazynowych do przechowywania środków bojowych w czterech zadaniach.
- 2
TerminFaktyczny start realizacji następuje po podpisaniu umowy, a termin wykonania dla wskazanego zakresu przypada do 20.11.2026 r.
- 3
ZakresSzczegółowe wymogi, ilości i opis przedmiotu zamówienia znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej publikowanej na platformie zakupowej.
- 4
ZakresPostępowanie obejmuje 4 części, a dla każdej części zamawiający przewiduje prawo opcji.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,3 ofert na postępowanie przy 116 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 6 orzeczeń KIO; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 2. Regionalna Baza Logistyczna |
| NIP | 9522099597 |
| Adres | ul. Marsa 110, 04-470 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa kontenerów magazynowych do przechowywania środków bojowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagania dotyczące wadium Zamawiający określił w rozdziale X SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-11 07:30 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.