Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”.
Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) prowadził postępowanie „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki…”. Termin składania ofert minął 28 lipca 2026, 08:00.
- Termin składania ofert
- 28 lipca 2026, 08:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 lipca 2026
Termin ofert: 28 lipca 2026 08:00 - Sprostowanie
23 lipca 2026
Nowy termin: 11 sierpnia 2026 08:00Zmienia wersję 474644-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 sierpnia 2026
Nowy termin: 14 sierpnia 2026 08:00Zmienia wersję 510540-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 24 sierpnia 2026 08:00Zmienia wersję 543591-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 08:00Zmienia wersję 558047-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 4 września 2026 08:00Zmienia wersję 582959-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont pomp odwadniających i zatapialnych w 18 częściach obejmujących różne typy pomp dla Oddziału Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, z okresem realizacji od 5 do 16 miesięcy zależnie od części.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje m.in. remont pomp typu P2BA, P3CC, PSZ-65, PSZ-125, PSZ-150, OS-200/2, OS-200/4, WPW-250/8, BS 2400, 250Z2K-12, CAPRARI, Flyght oraz OW-250/8 i OW-200/6.
- 3
ZakresMiejsce realizacji wskazano w województwie śląskim, a umowa obejmuje 16 miesięcy dla całego zamówienia.
- 4
ZakresCzęści mają różny czas trwania, więc oferta wymaga dopasowania organizacji prac do konkretnej części, a nie do jednego wspólnego harmonogramu.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. |
| NIP | 6262619005 |
| Adres | ul. Strzelców Bytomskich 207, 41-914 Bytom |
| Region (NUTS) | PL228 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50511000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-28 08:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →