„Zabezpieczenie usług serwisowych w zakresie przeglądów i napraw przewoźnej maszyny wyciągowej typu B-1200/DC-50” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zabezpieczenie usług serwisowych w zakresie przeglądów i napraw przewoźnej maszyny…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276955, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- woj. Śląskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 276902504 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Strzelców Bytomskich 207 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bytom |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 41-914 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL228 - Bytomski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kkowalska@srk.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.srk.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00412250 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-28 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00390480 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | 2) Zamawiający uzna warunek w zakresie zdolności technicznej i zawodowej jeżeli Wykonawca wykaże się: a) dysponowaniem następującymi osobami, które zostaną skierowane do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnymi za świadczenie usług, kontrole jakości lub kierowanie pracami posiadającymi uprawnienia: rzeczoznawcy w dziedzinie specjalistycznych badań maszyn wyciągowych (w części mechanicznej oraz elektrycznej) wyciągów szybowych, wydane przez Prezesa WUG (minimum 1 osoba w zakresie mechanicznym i minimum 1 osoba w zakresie elektrycznym). minimum 1 osoba z uprawnieniami osoby dozoru wyższego specjalności energomechanicznej w zakresie górniczych wyciągów szybowych, minimum 1 osoba z uprawnieniami elektromontera dotyczących eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci o napięciu powyżej 1 kV, minimum 1 osoba z uprawnieniami konserwatora maszyn wyciągowych w specjalności mechanicznej, minimum 1 osoba z uprawnieniami konserwatora maszyn wyciągowych w specjalności elektrycznej, b) należytym wykonaniem usług w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, w ramach jednej lub kilku umów polegających na badaniach, budowie, remontach lub serwisowaniu przewoźnych maszyn wyciągowych o łącznej wartości minimum 20 000,00 zł wraz z dowodami określającymi czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Po zmianie: 2) Zamawiający uzna warunek w zakresie zdolności technicznej i zawodowej jeżeli Wykonawca wykaże się: a) dysponowaniem następującymi osobami, które zostaną skierowane do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnymi za świadczenie usług, kontrole jakości lub kierowanie pracami posiadającymi uprawnienia: - rzeczoznawcy w dziedzinie specjalistycznych badań maszyn wyciągowych (w części mechanicznej oraz elektrycznej) wyciągów szybowych, wydane przez Prezesa WUG (minimum 1 osoba w zakresie mechanicznym i minimum 1 osoba w zakresie elektrycznym), - minimum 1 osoba z uprawnieniami osoby dozoru wyższego ruchu w specjalności górnicze wyciągi szybowe, - minimum 1 osoba z uprawnieniami elektromontera dotyczących eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci o napięciu powyżej 1 kV. b) należytym wykonaniem usług w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, w ramach jednej lub kilku umów polegających na badaniach, budowie, remontach lub serwisowaniu przewoźnych maszyn wyciągowych o łącznej wartości minimum 20 000,00 zł wraz z dowodami określającymi czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.