Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa farmy kolektorów słonecznych ze zintegrowanym magazynem ciepła w Elektrociepłowni Łąkowa w Grudziądzu
Zamawiający Opec Grudziądz Sp. z o.o. (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Budowa farmy kolektorów słonecznych ze zintegrowanym magazynem ciepła w Elektrociepłowni…”. Termin składania ofert minął 17 lipca 2026, 12:00. Wadium: 2 000 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- Wadium
- 2 000 000 zł
- Termin składania ofert
- 17 lipca 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4119, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 maja 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 czerwca 2026
Nowy termin: 10 lipca 2026 12:00Zmienia wersję 351871-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
09 lipca 2026
Nowy termin: 17 lipca 2026 12:00Zmienia wersję 419569-2026
- Sprostowanie
16 lipca 2026
Nowy termin: 22 lipca 2026 12:00Zmienia wersję 473249-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
21 lipca 2026
Nowy termin: 27 lipca 2026 12:00Zmienia wersję 493003-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie farmy kolektorów słonecznych ze zintegrowanym magazynem ciepła w Elektrociepłowni Łąkowa w Grudziądzu.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje instalację kolektorów, układ magazynowania ciepła, budynek wymiennikowni z pompami obiegowymi, zbiorniki na glikol propylenowy, instalacje technologiczne oraz przyłączenia do systemu ciepłowniczego.
- 3
ZakresRealizacja odbywa się w formule zaprojektuj i wybuduj, więc wykonawca odpowiada zarówno za projekt, jak i roboty budowlane.
Kontekst Atlasu
- Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 1,8 oferty na postępowanie przy 15 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 40% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa farmy kolektorów słonecznych ze zintegrowanym magazynem ciepła w Elektrociepłowni Łąkowa w Grudziądzu |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości: 2 000 000,00 PLN (słownie zł: dwa miliony złotych i 00/100). 2. Zabezpieczenie należytego wykonania Umowy („Zabezpieczenie”) w kwocie 5 % Wynagrodzenia Umownego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-17 12:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.