Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Wyposażenie pracowni szkół powiatu płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim”
Zamawiający Powiat Płocki (Płock, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wyposażenie pracowni szkół powiatu płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna…”. Termin składania ofert minął 12 sierpnia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 12 sierpnia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1621, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,5 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
09 lipca 2026
Termin ofert: 12 sierpnia 2026 11:00 - Sprostowanie
12 sierpnia 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 472167-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni szkół powiatu płockiego w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim” w 12 częściach obejmujących różne pracownie i szkoły.
- 2
ZakresZakres obejmuje m.in. pracownie żywienia, hotelarską, grafiki i poligrafii cyfrowej, weterynaryjne, fotograficzną, logistyczną oraz mechaniczną, a także stoły sekcyjne i wyposażenie stacjonarne.
- 3
ZakresOpis przedmiotu dla każdej części jest w osobnym załączniku do SWZ, a dodatkowo zamówienie podlega wykluczeniom z art. 108 i 109 Pzp oraz przepisom dotyczącym Ukrainy i rozporządzenia 2022/576.
- 4
ZakresPrzy tak szerokim podziale na części wykonawca powinien sprawdzić kompletność asortymentu i zgodność sprzętu z wymaganiami dla konkretnych pracowni.
- 5
ZakresRealizacja jest przewidziana od 12.08.2026 do 11.11.2026, więc dostawy muszą zostać zorganizowane w krótkim oknie czasowym.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Wyposażenie pracowni szkół powiatu płockiego” w ramach projektu „Nowoczesna infrastruktura w edukacji zawodowej w powiecie płockim” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-08-12 11:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.