Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa drogi powiatowej nr 5201W Płock - Zągoty - Bonisław w zakresie budowy ścieżki rowerowej

Zamawiający Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku (Płock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa drogi powiatowej nr 5201W Płock - Zągoty - Bonisław w zakresie budowy ścieżki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w PłockuPłock, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 788 292 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016034

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bielska 57a

1.4.2.)Miejscowość

Płock

1.4.3.)Kod pocztowy

09-400

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.7.)Numer telefonu

24 267 68 39

1.4.8.)Numer faksu

24 267 68 81

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdpplock.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdpplock.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5eecf003-fd5c-4d6c-9d1d-48d65b2e8e6c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411378

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00613789

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa drogi powiatowej nr 5201W Płock - Zągoty - Bonisław w zakresie budowy ścieżki rowerowej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa drogi powiatowej nr 5201W Płock - Zągoty - Bonisław w zakresie budowy ścieżki rowerowej na odcinku od km 3+375 do km 5+036

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4660128889

4.3.3.)Ulica

ul. Wojska Polskiego

4.3.4.)Miejscowość

Lipno

4.3.5.)Kod pocztowy

87-600

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1823158,46 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00221158/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana przewidziana w SWZ

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wykonawcy powierzono wykonanie robót dodatkowych, nieobjętych zamówieniem podstawowym, niezbędnych do jego prawidłowego wykonania

5.4.6.)Wartość zmiany

27306

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1850464,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
788 292 zł
Próbka: 192 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 802 zł1 597 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 268 442 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 802 zł
Mediana
788 292 zł
Górny kwartyl
1 597 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Płocki - Zarząd Dróg Powiatowych w Płocku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.