- Umowa zawartaCzęść 31Komtur Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty30 000 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 100Komtur Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty352 728 zł2 oferty
Dostawa leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego - 197 pakietów
Zamawiający Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego - 197 pakietów”, wybierając ofertę wykonawcy Komtur Polska Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 382 728 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 382 728 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2290, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 marca 2026
Termin ofert: 7 kwietnia 2026 07:00Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
31 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
23 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
08 lipca 2026
4 oferty1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
37 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
45 ofert12 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
19 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
36 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
52 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
46 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
45 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 lipca 2026
18 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Komtur Polska Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 382 728,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem