Zakup nowego ciężkiego samochodu dla OSP w Woli Lipienieckiej Małej wraz z pełnym wyposażeniem
Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Lipienieckiej Małej (Jastrząb, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup nowego ciężkiego samochodu dla OSP w Woli Lipienieckiej Małej wraz z pełnym…”. Termin składania ofert minął 2 września 2024, 11:00. Wadium: 2000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
- Wadium
- 2000 zł
- Termin składania ofert
- 2 września 2024, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 sierpnia 2024
Termin ofert: 2 września 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
02 sierpnia 2024
Zmienia wersję 462236-2024
- Wynik: wybrano wykonawców
08 października 2024
3 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WOLI LIPIENIECKIEJ MAŁEJ |
| Miejscowość | Jastrząb |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zakup nowego ciężkiego samochodu dla OSP w Woli Lipienieckiej Małej wraz z pełnym wyposażeniem |
| Główny Kod CPV | 34144210-3 - Wozy strażackie |
| Część nr LOT-0001 | 1. Zakup nowego ciężkiego samochodu dla OSP w Woli Lipienieckiej Małej |
| Część nr LOT-0002 | 2. Zakup pełnego wyposażenia do nowego ciężkiego samochodu dla OSP w Woli Lipienieckiej Małej |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości: a) w odniesieniu do części II przedmiotu zamówienia - 2.000,00 PLN (słownie: dwa tysiące złotych) przed upływem terminu składania ofert określonego w swz. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub w kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz.U. z 2020 r., poz. 299) 3. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na rachunek bankowy nr 46 1240 3259 1111 0011 3279 4252 z dopiskiem Zakup nowego ciężkiego samochodu dla OSP w Woli Lipienieckiej Małej wraz z pełnym wyposażeniem – część 2”. Znak sprawy: OSP.271.1.2024 - część II 4. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy, o którym mowa w ust. 3, przed upływem terminu składania ofert. 5. Wadium wnoszone w formach określonych w ust. 2 pkt 2-4, musi zawierać zobowiązanie gwaranta lub poręczyciela z tytułu wystąpienia zdarzeń, o których mowa w art. 98 ust. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych. 6. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej – przed upływem terminu składania ofert. 7. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Zasady dokonywania zatrzymania i zwrotu wadium określono w przepisach art. 98 ustawy Pzp. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.