Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 614563-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Budowa informatycznego systemu do ewidencji dróg z wykorzystaniem e-usług

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Budowa informatycznego systemu do ewidencji dróg z wykorzystaniem e-usług”. Termin składania ofert minął 3 października 2025, 10:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 26 września 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
3 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa informatycznego systemu do ewidencji dróg wraz z platformą e-usług publicznych dla Rzeszowa, zgodnie z OPZ.

  • 2

    ZakresKluczowe wymagania obejmują inwentaryzację pasa drogowego (fotorejestracja i skaning laserowy 3D, 620 km), opracowanie baz danych, migrację danych oraz wdrożenie modułów systemu.

  • 3

    ZakresSystem musi być zgodny z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury oraz Ministra Cyfryzacji w zakresie ewidencji dróg i kanałów technologicznych.

  • 4

    ZakresWymagana jest integracja systemu z systemem księgowym i przyszłym systemem EZD MZD, a także przeprowadzenie szkoleń dla pracowników.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

Miejscowość

Rzeszów

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Budowa informatycznego systemu do ewidencji dróg z wykorzystaniem e-usług

Główny Kod CPV

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

Część nr LOT-0001

Budowa informatycznego systemu do ewidencji dróg z wykorzystaniem e-usług

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

100000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Dokumenty do OFERTY: Dokumenty i oświadczenia, które każdy z Wykonawców składa wraz z ofertą: 1. wypełniony formularz OFERTA – stanowiący załącznik do SWZ; 2. wypełniony JEDZ dla Wykonawcy i podmiotu udostępniającego zasoby (jeśli dotyczy); 3. zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby lub inny dokument (jeśli dotyczy); 4. dokument/y potwierdzający/e umocowanie do reprezentowania Wykonawcy i/lub podmiotu udostępniającego zasoby w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy i/lub podmiotu udostępniającego zasoby jest umocowana do jego reprezentowania: 4.1. odpis lub inf. z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca i/lub podmiot udostępniający zasoby wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (w formularzu oferta i/lub druku zobowiązania podmiotu udostępniającego zasoby) oraz z zastrzeżeniem pkt 4.2. 4.2. jeżeli w imieniu Wykonawcy i/lub podmiotu udostępniającego zasoby działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 4.1. Wykonawca składa pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy i/lub podmiotu udostępniającego zasoby; 4.3.pełnomocnictwo – jeśli wymagane do reprezentowania Wykonawcy/ów w przypadku, gdy: 4.3.1. Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, 4.3.2. ofertę składają Wykonawcy ubiegający się wspólnie o udzielenie zamówienia publicznego o treści wymaganej w art. 58 ust. 2 Pzp (dotyczy również wspólników spółki cywilnej), 4.3.3. umocowanie nie wynika z pkt. 4.1 i 4.2 5. formularz cenowy. 6. wadium wniesione w innej formie niż pieniądz zgodnie z SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.