- Umowa zawartaCzęść 1Lehmann+Partner Polska Sp. z o.o.· KoninCena wybranej oferty2 098 995 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Golowski W., Landsmann J., Landsmann R. S. C.· RymanówCena wybranej oferty1 391 800 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 4Trol InterMedia sp. z o. o.· WronkiCena wybranej oferty115 620 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2VIRTUALSTOR Robert Solarski· SzczecinekCena wybranej oferty1 105 905 zł2 oferty
Platforma e-usług publicznych Powiatu Strzyżowskiego
Zamawiający Powiat Strzyżowski (Strzyżów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Platforma e-usług publicznych Powiatu Strzyżowskiego”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 4 712 320 zł. Złożono 9 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 4 712 320 zł
- Liczba ofert
- 9 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 lutego 2025
Termin ofert: 17 marca 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
18 marca 2025
Nowy termin: 25 marca 2025 09:00Zmienia wersję d4387f95-5f86-422f-a60e-0aa9cb6a74e0-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
21 marca 2025
Nowy termin: 1 kwietnia 2025 09:00Zmienia wersję ec70cb86-9157-4e7c-a8e3-e1416fb12365-03
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
13 czerwca 2025
7 ofert3 wykonawcówZobacz treść tej wersji (archiwum) → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
15 lipca 2025
9 ofert4 wykonawcówZmienia wersję 383688-2025
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Lehmann+Partner Polska Sp. z o.o. (Konin), Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Golowski W., Landsmann J., Landsmann R. S. C. (Rymanów), Trol InterMedia sp. z o. o. (Wronki) oraz VIRTUALSTOR Robert Solarski (Szczecinek).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 4 712 320,30 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Powiat Strzyżowski |
| Miejscowość | Strzyżów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Platforma e-usług publicznych Powiatu Strzyżowskiego |
| Główny Kod CPV | 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego |
| Część nr LOT-0001 | Część A – „Wytworzenie e-usług publicznych - drogi” - rozbudowa platformy LP Portal |
| Część nr LOT-0002 | Część B – „Zapewnienie cyberbezpieczeństwa jednostkom powiatu” |
| Część nr LOT-0003 | Część C – „Pozyskanie danych na potrzeby e-usług systemu geodezyjnego” |
| Część nr LOT-0004 | Część D – „Zapewnienie dostępności stron internetowych” |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp.
2. Zgodnie z art. 99 ust. 6 ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności, które zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.
3. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
1.1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 2a i 3a (część A) lub załącznik nr 2b i 3b (cześć B) lub załącznik nr 2c i 3c (część C) lub załącznik nr 2d (część D) do SWZ.
1.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym w rozdziale III sekcja 1 oraz sekcja 2 SWZ. Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane podmiotowe środki dowodowe, wskazane w rozdziale IV sekcja 2 ust. 2.1 SWZ.
1.3. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1.2. należy złożyć w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonego zgodnie z wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji Europejskiej wydanym na podstawie art. 59 ust. 2 dyrektywy 2014/24/UE, zwanego dalej „Jednolitym Dokumentem”. Wykonawca zobowiązany jest złożyć Jednolity Dokument w zakresie wskazanym w załączniku nr 4 do SWZ. Zamawiający informuje, iż na stronie Urzędu Zamówień Publicznych znajduje się Instrukcja wypełniania Jednolitego Dokumentu.
1.4. Przedłożony przez Zamawiającego wzór Jednolitego Dokumentu jest zgodny z rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiające standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest wypełnić Jednolity Dokument w takim zakresie, aby Zamawiający był w stanie zweryfikować, czy Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlega wykluczeniu w zakresie opisanym w niniejszej SWZ. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia następujących części Jednolitego Dokumentu:
1.4.1. Części II sekcja A z wyłączeniem:
- Wiersza dotyczącego informacji czy Wykonawca jest zakładem pracy chronionej;
- Wiersza dotyczącego wskazania części zamówienia
1.4.2. Części II sekcja B;
1.4.3. Części II sekcja C;
1.4.4. Części II sekcja D;
1.4.5. Części III Sekcja A;
1.4.6. Części III Sekcja B;
1.4.7. Części III Sekcja C z wyłączeniem:
- Wiersza dotyczącego informacji, czy Wykonawca znajduje się w jednej z sytuacji: zbankrutował; pro-wadzone jest wobec niego postępowania upadłościowe lub likwidacyjnej; zawarł układ z wierzycielami; znajduje się w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w krajowych przepisach ustawowych i wykonawczych, jego aktywami zarządza likwidator lub sąd; jego działalność gospodarcza jest zawieszona;
- Wiersza dotyczącego informacji o winie Wykonawcy w zakresie poważnego wykroczenia zawodowego;
- Wiersza dotyczącego informacji o wiedzy Wykonawcy na temat konfliktu interesów spowodowanym jego udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia;
- Wiersza dotyczącego informacji na temat wcześniejszych umów w sprawie zamówienia publicznego;
1.4.8. Części III Sekcja D;
1.4.9. Części IV Sekcja α;
1.4.10. Część VI.
1.5. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1.2 składają odrębnie:
1.5.1. wykonawca/każdy spośród wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia wykonawcy oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu;
1.5.2. podmiot udostępniający zasoby, na którego potencjał powołuje się Wykonawca celem potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku oświadczenie potwierdza brak podstaw wykluczenia podmiotu oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim podmiot udostępnia swoje zasoby Wykonawcy
1.6. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć:
1.6.1. oświadczenie, o którym mowa w ust. 1.2.
1.6.2. wadium - wadium wnoszone w poręczeniach lub gwarancjach należy załączyć do oferty w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez wystawcę dokumentu. Zamawiający zaleca załączenie do oferty dokumentu potwierdzającego wniesienie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy zamawiającego. Czynność ta skróci czas badania ofert.
1.6.3. odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzającego, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania,
1.6.4. pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z przedłożonych dokumentów Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru.
1.6.5. zobowiązanie, o którym mowa w Rozdziale I, sekcja 5, ust. 5.3 oraz 5.4 SWZ w przypadku polegania na zasobach podmiotu udostępniającego zasób Wykonawcy,
1.6.6. w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
- pełnomocnictwo, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zawierać w szczególności wskazanie:
- postępowania o zamówienie publicznego, którego dotyczy,
- wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z na-zwy z określeniem adresu siedziby,
- ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego pełnomocnictwa,
- oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale I, sekcja 4 ust. 4.3 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym);
1.6.7. Przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z Rozdział II sekcja 7 SWZ.
1.7. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w ust. 1.6 pkt. 1.6.7., jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
1.8. Zapisy ust. 1.6 pkt 1.6.7) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
1.9. Zapisy ust. 1.6 pkt 1.6.7) i 1.6.8) oraz ust. 1.7 stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp.
2.1 Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia na dodatkowe dostawy na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
2.2. Zamówienie, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp zostanie udzielone na warunkach określonych w ustawie Pzp w trybie zamówienia z wolnej ręki.
2.3. Wykonawca przystąpi do wykonania dostawy wyłącznie po zawarciu umowy pod warunkiem zaistnienia przesłanek, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Przystąpienie przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego objętego protokołem konieczności, bez uprzedniego zawarcia umowy z Zamawiającym nie uprawnia Wykonawcy do żądania od Zamawiającego zapłaty wynagrodzenia za wykonanie/ częściowe wykonanie dostaw.
3. Wykaz podmiotowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz oświadczeń i innych dokumentów jakich Zamawiający będzie żądał od Wykonawcy zawarty jest w rozdziale IV SWZ.
4. Zmawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych o, których mowa w załączniku nr 1 do SWZ (OPZ) wraz z ofertą.
4.1. Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli Wykonawca ich nie złożył bądź złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne.
4.2. Uzupełnienia nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
4. 3. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
5.Informację odnośnie ochrony danych osobowych w postępowaniu zawiera Rozdział I ust. 17 SWZ.
6. Wykonawca związany będzie złożoną ofertą przez 90 dni od dnia złożenia oferty, to jest do dnia 29.06.2025 r. (dotyczy wszystkich części zamówienia).
7. Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5% ceny całkowitej podanej w ofercie dla części A i B zamówienia. Szczegółowy opis wymagań odnośnie zabezpieczenia należytego wykonania umowy zawiera Rozdział XIII SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).