Opracowanie Koncepcji techniczno-technologicznej dla budowy instalacji termicznego przekształcania preRDF/RDF na terenie Warszawskiej Wytwórni Energii.
Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie Koncepcji techniczno-technologicznej dla budowy instalacji termicznego…”, wybierając ofertę wykonawcy BBF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cena wybranej oferty: 945 000 zł. Złożono 5 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 945 000 zł
- Liczba ofert
- 5 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 grudnia 2025
Termin ofert: 22 stycznia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 stycznia 2026
Nowy termin: 29 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 848723-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
28 stycznia 2026
Nowy termin: 19 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 38944-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
01 lipca 2026
5 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BBF Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 945 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o.o. |
| NIP | 5272391342 |
| Adres | ul. Obozowa 43, 01-161 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie Koncepcji techniczno-technologicznej dla budowy instalacji termicznego przekształcania preRDF/RDF na terenie Warszawskiej Wytwórni Energii. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71240000 |
| Dodatkowe kody CPV | 71242000; 71223000-7 - Usługi architektoniczne w zakresie rozbudowy obiektów budowlanych; 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu; 73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju; 79415200-8 - Usługi doradcze w zakresie projektowania |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 5 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →