Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa przepustów betonowych
Zamawiający 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Dostawa przepustów betonowych”. Termin składania ofert minął 9 lipca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 9 lipca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=135, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 czerwca 2026
Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
01 lipca 2026
Nowy termin: 9 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 419252-2026
- Sprostowanie
07 lipca 2026
Nowy termin: 15 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 450273-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 2026 lat.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa przepustów betonowych.
Kontekst Atlasu
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,1 ofert na postępowanie przy 200 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
- KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 8 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie oddalono.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku. |
| NIP | 5423224755 |
| Adres | ul. Kawaleryjska 70, 15-325 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa przepustów betonowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 44114200-4 - Produkty betonowe |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-09 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →