ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

DOSTAWA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w KALISZU ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ODKUP ENERGII WYPRODUKOWANEJ NA OBIEKTACH PWIK W OKRESIE OD 01.01.2026R. DO 31.12.2026R.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.z/s w Kaliszu (Kalisz, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONA…”. Termin składania ofert minął 19 sierpnia 2025, 09:00. Planowany budżet: 2 068 000 zł. Wadium: 62 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
2 068 000 zł
Wadium
62 000 zł
Termin składania ofert
19 sierpnia 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    10 lipca 2025

    Termin ofert: 19 sierpnia 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    13 października 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DOSTAWA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w KALISZU ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ODKUP ENERGII WYPRODUKOWANEJ NA OBIEKTACH PWIK W….

  • 2

    RyzykoWadium: 62 000,00 zł.

  • 3

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 068 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.z/s w Kaliszu

Miejscowość

Kalisz

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

DOSTAWA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w KALISZU ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ODKUP ENERGII WYPRODUKOWANEJ NA OBIEKTACH PWIK W OKRESIE OD 01.01.2026R. DO 31.12.2026R.

Główny Kod CPV

09300000

Część nr LOT-0001

DOSTAWA DLA PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w KALISZU ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ODKUP ENERGII WYPRODUKOWANEJ NA OBIEKTACH PWIK W OKRESIE OD 01.01.2026R. DO 31.12.2026R.

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

62000 PLN

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Warunki udziału w postępowaniu:
1)Warunek udziału w postępowaniu w zakresie posiadania uprawnień do prowadzenia działalności gospodarczej stanowiącej przedmiot zamówienia:
Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu jeżeli wykaże, że posiada ważną w okresie 01.01.2025r.-31.12.2025r. koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.
2)Warunek udziału w postępowaniu w zakresie wiedzy i doświadczenia:
Wykonawca spełni powyższy warunek udziału w postępowaniu jeżeli wykaże wykonanie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej 2 dostaw energii elektrycznej, o wolumenie nie mniejszym niż 4000 MWh każda.

1. Należności wynikające z faktur VAT płatne będą przez Zamawiającego w terminie 21 dni od daty doręczenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury. 2. Należność będzie płatna przelewem na konto Wykonawcy wskazane na fakturze, o której mowa w ust. 1. 3. Za termin płatności strony ustalają datę obciążenia rachunku bankowego Zamawiającego. 4. Szczegółowy opis w tym zakresie zawarty został w SWZ i załącznikach do niej, w tym projektowanych postanowieniach umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-22
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 480 479 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
543 495 zł16 589 966 zł
Rozstęp międzykwartylowy
16 046 471 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
543 495 zł
Mediana
1 480 479 zł
Górny kwartyl
16 589 966 zł
Ten przetarg (2 068 000 zł) znajduje się w typowym zakresie (Q1–Q3).
Budżet mieści się w środkowych 50% podobnych zamówień. Dobry punkt odniesienia do wyceny oferty. +40% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.