„Nowy Stary Browar – Przebudowa z rozbudową istniejących budynków browaru w Złotoryi przy ul. Mickiewicza 4 na potrzeby mieszkalno- usługowe"
Zamawiający Budownictwa Społecznego "tbs" Sp. z o.o. (Kamienna Góra, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Nowy Stary Browar – Przebudowa z rozbudową istniejących budynków browaru w Złotoryi przy…”. Termin składania ofert minął 13 lipca 2026, 10:00. Wadium: 360 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 849 512 zł
- Wadium
- 360 000 zł
- Termin składania ofert
- 13 lipca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2026
Termin ofert: 6 lipca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - SprostowanieBieżące
29 czerwca 2026
Nowy termin: 13 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 07ac779b-374a-4409-9d2a-4ecb62af3765-02
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 24 miesięcy.
- 2
ZakresPrzedmiot zamówienia: Nowy Stary Browar – Przebudowa z rozbudową istniejących budynków browaru w Złotoryi przy ul. Mickiewicza 4 na potrzeby mieszkalno- usługowe.
- 3
RyzykoWadium: 360 000,00 PLN.
Kontekst Atlasu
- To ponowione postępowanie: poprzednie podejście do tego zamówienia unieważniono.
- Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,0 ofert na postępowanie przy 14 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "TBS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| NIP | 6141003653 |
| Adres | ul. ul. Henryka Sienkiewicza 7, 58-400 Kamienna Góra |
| Region (NUTS) | PL515 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Nowy Stary Browar – Przebudowa z rozbudową istniejących budynków browaru w Złotoryi przy ul. Mickiewicza 4 na potrzeby mieszkalno- usługowe" |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego |
| Dodatkowe kody CPV | 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający żąda wniesienia wadium, w wysokość 360 000,00 zł (słownie: trzysta sześćdziesiąt tysięcy złotych). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-13 10:00 |
Informacje dodatkowe
Zamówienie realizowane będzie przy udziale finansowania zwrotnego w ramach rządowego programu, w ramach bezzwrotnego finansowego wsparcia ze środków Funduszu Dopłat, RFRM.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).