- Umowa zawartaCzęść 2FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNA OLMOT JERZY OLECH· POŁCZYN ZDRÓJCena wybranej oferty7513 zł6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 3FIRMA HANDLOWA TREBOR ROBERT TRAJDOS· RADOMSKOCena wybranej oferty955 zł4 oferty
- UnieważnionaCzęść 4
- Umowa zawartaCzęść 5FIRMA USŁUGOWOHANDLOWO PRODUKCYJNA OLMOT JERZY OLECH· POŁCZYN ZDRÓJCena wybranej oferty32 139 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający 4 Regionalna Baza Logistyczna (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 40 607 zł. Złożono 11 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 40 607 zł
- Liczba ofert
- 11 ofertłącznie, 4 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=35, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
101 wpisów- Wynik postępowania
08 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
13 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
15 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
22 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
26 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
29 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
02 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
10 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
17 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
23 lutego 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
01 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
10 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Zamiar zawarcia umowy
16 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
17 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
19 marca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
23 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
26 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
26 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
27 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
30 kwietnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
11 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
18 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
19 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
04 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
09 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
15 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
21 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
25 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
02 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
01 września 2021
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →