Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę oraz świadczenie usług doradztwa technicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na modernizacji i budowie odcinków sieci ciepłowniczych oraz budowie budynku technicznego wraz z niezbędnymi instalacjami na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę…”, wybierając ofertę wykonawcy BIPROJEKT Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 523 980 zł. Złożono 1 ofertę.
- Cena wybranej oferty
- 523 980 zł
- Liczba ofert
- 1 oferta
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1288, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 marca 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 czerwca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy BIPROJEKT Sp. z o.o. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 523 980,00 zł.
- 3
Wybrano jednego wykonawcę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU |
| NIP | 8981816856 |
| Adres | ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę oraz świadczenie usług doradztwa technicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na modernizacji i budowie odcinków sieci ciepłowniczych oraz budowie budynku technicznego wraz z niezbędnymi instalacjami na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| Dodatkowe kody CPV | 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Termin WIZJI LOKALNEJ: 31.03.2026 r. o godzinie 10:00 Miejsce: ul. Borowska 213, PUNKT INFORMACYJNY parter. Wizja lokalna będzie przeprowadzona w obecności pracowników Działu Infrastruktury Technicznej: Ferdynand Ardelli tel. 885 834 838, Andrzej Dąbrowski tel. 885 834 748.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.