Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę oraz świadczenie usług doradztwa technicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na modernizacji i budowie odcinków sieci ciepłowniczych oraz budowie budynku technicznego wraz z niezbędnymi instalacjami na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213
Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę…”. Termin składania ofert minął 27 kwietnia 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 27 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1288, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
24 marca 2026
Termin ofert: 27 kwietnia 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
25 czerwca 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz doradztwo techniczne w zakresie modernizacji i budowy sieci ciepłowniczych oraz budynku technicznego na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
- 2
WarunkiWykonawca musi spełniać warunki udziału w postępowaniu dotyczące braku podstaw do wykluczenia, w szczególności w zakresie przestępstw, zaległości podatkowych i zakłócenia konkurencji.
- 3
ZakresUmowa będzie trwała 21 miesięcy, a miejscem realizacji jest województwo dolnośląskie (NUTS: PL514).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM JANA MIKULICZA - RADECKIEGO WE WROCŁAWIU |
| NIP | 8981816856 |
| Adres | ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę oraz świadczenie usług doradztwa technicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na modernizacji i budowie odcinków sieci ciepłowniczych oraz budowie budynku technicznego wraz z niezbędnymi instalacjami na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego |
| Dodatkowe kody CPV | 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp - jeżeli, w przypadkach, o których mowa w art. 85 ust. 1, doszło do zakłócenia konkurencji wynikającego z wcześniejszego zaangażowania tego wykonawcy lub podmiotu, który należy z wykonawcą do tej samej grupy kapitałowej w rozumien
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: c) o którym mowa w art. 228–230a, art. 250a Kodeksu karnego, w art. 46–48 ustawy z dn
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: g) przeciwko obrotowi gospodarczemu, o których mowa w art. 296-307 Kodeksu karnego, p
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: h) o którym mowa w art. 9 ust. 1 i 3 lub art. 10 ustawy z dnia 15 czerwca
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 3) wobec którego wydano prawomocny wyrok sądu lub ostateczną decyzję administracyjną o zaleganiu z uiszczeniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społec
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp - Przesłanki te dotyczą: 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwa przec
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 5) jeżeli zamawiający może stwierdzić, na podstawie wiarygodnych przesłanek, że wykonawca zawarł z innymi wykonawcami porozumienie mające na celu zakłócenie konku
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: b) handlu ludźmi, o którym mowa w art. 189a Kodeksu karnego, f) powierzenia wykonywan
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: d) finansowania przestępstwa o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 165a
- Postawa wykluczenia, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp - 1. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę: 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: e) o charakterze terrorystycznym, o którym mowa w art. 115 § 20 Kodeksu karnego, lub
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-27 10:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Termin WIZJI LOKALNEJ: 31.03.2026 r. o godzinie 10:00 Miejsce: ul. Borowska 213, PUNKT INFORMACYJNY parter. Wizja lokalna będzie przeprowadzona w obecności pracowników Działu Infrastruktury Technicznej: Ferdynand Ardelli tel. 885 834 838, Andrzej Dąbrowski tel. 885 834 748.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.