Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie.
Zamawiający Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie (Ciechanów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie Szpitalnego Oddziału…”. Termin składania ofert minął 26 lutego 2025, 10:00. Planowany budżet: 45 957 715 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 45 957 715 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 26 lutego 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
22 stycznia 2025
Termin ofert: 26 lutego 2025 10:00 - Sprostowanie
21 lutego 2025
Nowy termin: 10 marca 2025 10:00Zmienia wersję 81f7b134-e1da-488b-8723-12e1b72082be-02
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
07 kwietnia 2025
Nowy termin: 18 kwietnia 2025 10:00Zmienia wersję c709fa38-7192-4e2e-8612-b94af5bd1577-03
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 sierpnia 2025
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie.
- 2
RyzykoWadium: 11 PLN.
- 3
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 45 957 714,56 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE |
| Miejscowość | Ciechanów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie. |
| Główny Kod CPV | 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych |
| Część nr LOT-0001 | Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i rozbudowie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | § 11 (projektu umowy) Zabezpieczenie należytego wykonania umowy 1. W celu pokrycia roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy, Zamawiający żąda od Wykonawcy złożenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% wynagrodzenia umownego brutto wymienionego w § 4 ust. 1 niniejszej umowy, tj. w kwocie………………. zł (słownie:…………….) w formie ………………… 2. Strony ustalają, że zabezpieczenie, o którym mowa w ust. 1 Wykonawca wniesie przed zawarciem umowy. 3. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 70% kwoty tego zabezpieczenia, 4. tj. w kwocie………………. zł (słownie:…………….) zostanie zwrócone Wykonawcy przez Zamawiającego w ciągu 30 dni od daty końcowego odbioru robót. 5. Pozostała kwota pozostawiona na zabezpieczenie roszczeń z tytułu rękojmi za wady w wysokości 30% zabezpieczenia należytego wykonania umowy, tj. w kwocie………………. zł (słownie:…………….) zostanie zwrócone Wykonawcy przez Zamawiającego nie później niż w 15 dniu po upływie okresu rękojmi za wady. 6. Z zatrzymanego zabezpieczenia, o którym mowa w ust. 1, Zamawiający może potrącić wszelkie kary umowne i inne roszczenia odszkodowawcze, w tym związane z wykonaniem uprawnień z tytułu gwarancji i rękojmi oraz koszty wykonania zastępczego. 7. W przypadku wniesienia zabezpieczenia w formach innych niż w pieniądzu, z dokumentu gwarancyjnego winno wynikać jednoznacznie: - gwarantowanie wypłat należności z ustawowego zabezpieczenia w sposób nieodwołalny, bezwarunkowy i na pierwsze żądanie Zamawiającego, - gwarantowanie wypłat zgodnie z § 9 ust. 3 i 4 niniejszej umowy. 8. W przypadku, gdy formą zabezpieczenia należytego wykonania umowy będą poręczenia bankowe lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, gwarancje bankowe lub gwarancje ubezpieczeniowe – termin ważności tych zabezpieczeń nie może być krótszy niż 15 dni po zakończeniu okresu rękojmi. 9. Zabezpieczenie wnoszone w pieniądzu należy wpłacić na konto Zamawiającego xxxxxxxxxxxxx 10. Odstąpienie od Umowy przez którąkolwiek ze Stron nie powoduje upadku podstawy zabezpieczenia należytego wykonania Umowy. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Zamówienie objęte prawem opcji (art. 441 ust. 1 ustawy PZP) pn. Rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie będzie realizowane w oparciu o środki dotacyjne, o które zamawiający wystąpił do Województwa Mazowieckiego. W dniu opublikowania SWZ, decyzja o przyznaniu zamawiającemu środków na realizację tego zadania nie została jeszcze podjęta.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).