Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach
Zamawiający Gmina Starachowice (Starachowice, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach”. Termin składania ofert minął 31 lipca 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 31 lipca 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 marca 2026
Termin ofert: 29 maja 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 maja 2026
Nowy termin: 6 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 216491-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
25 czerwca 2026
Nowy termin: 31 lipca 2026 11:00Zmienia wersję 357734-2026
- Sprostowanie
27 lipca 2026
Nowy termin: 17 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 435365-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 sierpnia 2026
Nowy termin: 28 sierpnia 2026 11:00Zmienia wersję 516263-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 sierpnia 2026
Nowy termin: 18 września 2026 11:00Zmienia wersję 535266-2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresBudowa 809-metrowego odcinka ulicy z jezdnią, chodnikami, drogą rowerową, oświetleniem, kanalizacją deszczową i kanałem technologicznym z obowiązkiem zatrudnienia na etacie osób do robót drogowych, elektrycznych i sanitarnych.
- 2
ZakresRealizacja potrwa 10 miesięcy w Starachowicach (woj. świętokrzyskie).
- 3
ZakresInwestycja jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników, w tym osób z niepełnosprawnością ruchową.
- 4
ZakresZamawiający dopuszcza samodzielną wizję lokalną terenu przed złożeniem oferty.
Kontekst Atlasu
- Lokalny rynek tej branży: w województwie świętokrzyskim postępowania przyciągały średnio 5,6 ofert, w całym kraju 4,6.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Starachowice |
| REGON | 291009892 |
| Adres | ul. Radomska 45, 27-200 Starachowice |
| Region (NUTS) | PL721 – Świętokrzyskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 4 951 361 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-31 11:00 |
Informacje dodatkowe
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 7 ust. 1
ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. (więcej w pkt 6.I SWZ). W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu: Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl poczty elektronicznej: zamowienia@starachowice.eu (nie dotyczy składania ofert). Więcej w pkt. 8 SWZ. Warunki realizacji umowy zgodnie z projektem umowy dostępnym na stronie prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl. Zamawiający przewiduje zmiany postanowień zawartej umowy, które nie mogą prowadzić do zmiany charakteru umowy - więcej w pkt. 19 SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.