- Umowa zawartaCzęść 1JBWA Sp. z o.o.· MysłowiceCena wybranej oferty298 865 zł
- Umowa zawartaCzęść 2JBWA Sp. z o.o.· MysłowiceCena wybranej oferty1 342 230 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Trapol 2 spz.o.o.· LibiążCena wybranej oferty716 410 zł
- Umowa zawartaCzęść 4SAG Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty1 300 278 zł
- Umowa zawartaCzęść 5LINTER SA· KatowiceCena wybranej oferty2 272 015 zł
- Umowa zawartaCzęść 6LINTER SA· KatowiceCena wybranej oferty152 876 zł
- Umowa zawartaCzęść 7PKiMSA "Carboautomatyka" S.A.· TychyCena wybranej oferty7 326 400 zł
- Umowa zawartaCzęść 8PKiMSA "Carboautomatyka" S.A.· TychyCena wybranej oferty1 566 245 zł
- Umowa zawartaCzęść 9SAG Sp. z o.o.· KatowiceCena wybranej oferty199 470 zł
- Umowa zawartaCzęść 10LINTER SA· KatowiceCena wybranej oferty208 407 zł
Dostawy elementów trasy przenośników taśmowych oraz pętlicowych zasobników taśmy dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Zamawiający Południowy Koncern Węglowy S.A. (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy elementów trasy przenośników taśmowych oraz pętlicowych zasobników taśmy dla…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 15 383 196 zł.
- Łączna wartość ofert
- 15 383 196 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=255, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 lutego 2025
Termin ofert: 11 marca 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 lipca 2025
5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: JBWA Sp. z o.o. (Mysłowice), Trapol 2 spz.o.o. (Libiąż), SAG Sp. z o.o. (Katowice), LINTER SA (Katowice) oraz PKiMSA "Carboautomatyka" S.A. (Tychy).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 15 383 195,80 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | URZĄD ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawy elementów trasy przenośników taśmowych oraz pętlicowych zasobników taśmy dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. |
| Główny Kod CPV | 44212320-8 - Konstrukcje różne |
| Część nr LOT-0001 | Część nr 1 - Elementy pętlicowych zasobników trasy przenośnik taśmowy Gwarek 1000 |
| Część nr LOT-0002 | Część nr 2 - Elementy pętlicowych zasobników taśmy przenośnik taśmowy Gwarek 1000 |
| Część nr LOT-0003 | Część nr 3 - Elementy pętlicowych zasobników taśmy przenośnik taśmowy Gwarek 1200 |
| Część nr LOT-0004 | Część nr 4 - Elementy pętlicowych zasobników taśmy przenośnik taśmowy Pioma 1200 |
| Część nr LOT-0005 | Część nr 5 - Elementy pętlicowych zasobników taśmy przenośnik taśmowy B-1200 INTERMET |
| Część nr LOT-0006 | Część nr 6 - Elementy konstrukcji trasy przenośnika taśmowego B-1000 |
| Część nr LOT-0007 | Część nr 7 - Elementy konstrukcji trasy przenośnika taśmowego B-1200 |
| Część nr LOT-0008 | Część nr 8 - Elementy konstrukcji trasy przenośnika taśmowego B-1400 i B-1600 |
| Część nr LOT-0009 | Część nr 9 - Elementy konstrukcji trasy przenośnika taśmowego BOGDA-1200 |
| Część nr LOT-0010 | Część nr 10 - Elementy konstrukcji trasy przenośnika taśmowego B-1400 INTERMET |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →