Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający Samorządowe Centrum Usług Wspólnych w Miękini (Miękinia, Małopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów do placówek oświatowych w…”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 22 lipca 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=585, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
22 czerwca 2026
Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
26 sierpnia 2026
9 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresUsługa dotyczy roku szkolnego 2026/2027 i obejmuje dowozy z punktów zbiorczych przy miejscach zamieszkania uczniów.
- 2
ZakresPrzewóz uczniów z domów do trzech szkół na terenie gminy Miękinia i z powrotem, z obowiązkiem zapewnienia opieki podczas jazdy. Zamówienie podzielone na trzy oddzielne części dla różnych placówek.
- 3
ZakresSzczegółowe warunki realizacji, w tym ewentualne zmiany umowy, określone są we wzorze umowy dołączonym do ogłoszenia.
Kontekst Atlasu
- Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał POLBUS-PKS Sp. z o.o. przy 6 ofertach.
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 3,4 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 7% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Samorządowe Centrum Usług Wspólnych w Miękini |
| REGON | 365726493 |
| Adres | ul. Kościuszki 41, 55-330 Miękinia |
| Region (NUTS) | PL518 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usług transportowych w zakresie dowożenia uczniów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| Dodatkowe kody CPV | 85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-22 09:00 |
Informacje dodatkowe
Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane we wzorze umowy. Projekt Umowy zawiera również warunki jej zmian.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.