- Umowa zawartaCzęść 21Lek S.A.· StrykówCena wybranej oferty26 250 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 22ASCLEPIOS S.A.· WrocławCena wybranej oferty19 017 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 23Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty573 401 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24Sanofi Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty54 420 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 25Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty289 661 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26Janssen-Cilag Polska Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty529 185 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27Salus International Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty184 074 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty288 889 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29Farmacol-Logistyka Sp. z o. o.· KatowiceCena wybranej oferty255 780 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 30Astellas Pharma Sp. z o. o.· WarszawaCena wybranej oferty1 322 952 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty2 496 622 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 32Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty318 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 33ASCLEPIOS S.A.· WrocławCena wybranej oferty602 868 zł2 oferty
- UnieważnionaCzęść 34
- Umowa zawartaCzęść 35Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty283 558 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 36Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty122 200 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 37Urtica Sp. z o. o.· WrocławCena wybranej oferty460 544 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 38AstraZeneca Kft.· BudapesztCena wybranej oferty676 482 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 39
Dostawa leków różnych w tym leków programowych
Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie (Bełchatów, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa leków różnych w tym leków programowych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 8 503 902 zł. Złożono 21 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 8 503 902 zł
- Liczba ofert
- 21 ofertłącznie, 19 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 marca 2026
Termin ofert: 13 kwietnia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 kwietnia 2026
Nowy termin: 16 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 171232-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
13 kwietnia 2026
Nowy termin: 20 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 242331-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
19 czerwca 2026
60 ofert10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
22 czerwca 2026
21 ofert9 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
24 czerwca 2026
41 ofert14 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 21 ofert.
- 3
Czas trwania umowy to 12 miesięcy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie |
| NIP | 7691787666 |
| Adres | ul. Czapliniecka 123, 97-400 Bełchatów |
| Region (NUTS) | PL712 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa leków różnych w tym leków programowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 28 274 057 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.