Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź
Zamawiający Gmina Niedźwiedź (Niedźwiedź, Małopolskie) prowadził postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź”. Termin składania ofert minął 26 sierpnia 2024, 10:00. Wadium: 40 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 26 sierpnia 2024, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 lipca 2024
Termin ofert: 26 sierpnia 2024 10:00 - Wynik: wybrano wykonawcę
03 października 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresZamówienie obejmuje odbiór odpadów z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych (w tym Urząd Gminy i jednostki budżetowe), domków letniskowych i innych nieruchomości rekreacyjnych.
- 2
ZakresSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ, z którym należy się zapoznać.
- 3
RyzykoWymagane jest wniesienie wadium w wysokości 40 000 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Gmina Niedźwiedź |
| Miejscowość | Niedźwiedź |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź |
| Główny Kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 40000 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej
Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
2. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy. Pzp oraz Wykonawcę: 1) który podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograni-czających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. 2) w stosunku do którego zachodzą przesłanki wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835).
3. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia
w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, podmiotowych środków dowodowych wskazanych w pkt 10.2 SWZ.
4. Wykaz wszystkich oświadczeń i dokumentów wymaganych w niniejszym zamówieniu oraz formy i zasady ich składania szczegółowo opisane zostały w SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.