Naprawa dokowa FrR 272
Zamawiający Komenda Portu Wojennego Gdynia (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa dokowa FrR 272”, wybierając ofertę wykonawcy PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 20 869 410 zł. Złożono 3 oferty.
- Cena wybranej oferty
- 20 869 410 zł
- Liczba ofert
- 3 oferty
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=426, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 sierpnia 2025
Termin ofert: 22 września 2025 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
19 czerwca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. (Gdynia).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 20 869 410,00 zł.
- 3
OfertyZłożono 3 oferty.
- 4
Czas realizacji umowy to 90 dni kalendarzowych od przyjęcia jednostki do naprawy.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Komenda Portu Wojennego Gdynia |
| NIP | 5860104552 |
| Adres | ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1, 81-103 Gdynia |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Naprawa dokowa FrR 272 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50640000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji okrętów wojennych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg ograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Liczba złożonych ofert | 3 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Termin realizacji umowy: 90 dni kalendarzowych licząc od daty przyjęcia jednostki do naprawy (tj. podpisania protokołu przyjęcia do naprawy).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →