ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Naprawa bieżąca OM H34

Zamawiający Komenda Portu Wojennego Gdynia (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „Naprawa bieżąca OM H34”. Termin składania wniosków minął 3 września 2026, 09:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Komenda Portu Wojennego GdyniaGdynia, Pomorskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Termin składania wniosków
3 września 2026, 09:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    24 sierpnia 2026

    Termin ofert: 3 września 2026 09:00
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Komenda Portu Wojennego Gdynia

NIP

5860104552

Adres

ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1, 81-103 Gdynia

Region (NUTS)

PL633 – Pomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Naprawa bieżąca OM H34

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

50640000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji okrętów wojennych

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg ograniczony

Termin składania wniosków o dopuszczenie

2026-09-03 09:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Źródło podstaw do wykluczenia i źródło kryteriów selekcji: dokumenty zamówienia

Warunki finansowania zostaną określone w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania wniosków upłynął 03.09.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Komenda Portu Wojennego Gdynia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50640000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji okrętów wojennych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.