Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych
Zamawiający Centrum e-Zdrowia (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych”. Termin składania ofert minął 27 lipca 2026, 12:00. Planowany budżet: 86 221 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 86 221 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 27 lipca 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
19 czerwca 2026
Termin ofert: 27 lipca 2026 12:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDruk i dostawa ulotek oraz innych materiałów promocyjnych dla Centrum e-Zdrowia z obowiązkiem dostarczenia próbki wydruku ulotek na adres zamawiającego do 27.07.2026 r. godz. 12:00 w zamkniętym opakowaniu z odpowiednim opisem.
- 2
ZakresWykonawca jest związany ofertą do 22.10.2026 r., a realizacja zamówienia musi zostać zakończona do 30.11.2026 r. lub z chwilą wykonania wszystkich zleceń.
- 3
ZakresZamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień umowy w trybie przewidzianym w art. 455 ustawy PZP.
- 4
ZakresOcena ofert uwzględnia kryterium jakości na podstawie dostarczonej próbki wydruku.
- 5
ZakresZamówienie realizowane jest w Warszawie, a materiałów należy dostarczać na miejsce wskazane w umowie.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie (wcześniej: 2025), ale ostatnią edycję (2025) unieważniono.
- W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 24 orzeczenia KIO; w 3 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 9 oddalono. Dla skali: 182 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Centrum e-Zdrowia |
| NIP | 5251575309 |
| Adres | Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79810000-5 - Usługi drukowania |
| Dodatkowe kody CPV | 22140000-3 - Ulotki |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 86 221 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
Warunki udziału w postępowaniu
- Dotyczy art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt2 ustawy Pzp
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp
- Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp Dotyczy art.108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp Przesłanki te dotyczą: 1) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwo, o którym mowa w art. 47 ustawy o sporcie; 2) wykluczenia wykonawcy w przypadku skazania za przestępstwa przeciwko wiarygodności dokume
- Dotyczy art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-27 12:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
- 2.Wykaz oświadczeń i dokumentów, potwierdzających brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postepowaniu zostały określone w rozdziale VII SWZ.
- 3.Zamawiający skorzysta z przepisu art. 139 ustawy PZP i najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 4.Zamawiający przed udzieleniem zamówienia, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia oświadczeń lub
dokumentów wymienionych w rozdziale VII pkt. 1.2 SWZ. - 5.Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zostały zawarte w rozdziale XX SWZ.
- 6.Wykonawca będzie związany ofertą do dnia 22.10.2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się w dniu, w którym upływa termin składania ofert
(art. 220 ustawy PZP). - 7.Przedmiotu zamówienia będzie realizowany od dnia zawarcia Umowy przez Strony do 30.11.2026 r. lub do zrealizowania przez Wykonawcę wszystkich Zleceń na wszystkie Materiały informacyjne według listy opisanej w punkcie 6 OPZ, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.
8. Zamawiający jest uprawniony do zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty w trybie przewidzianym w art. 455 ustawy PZP i Projektowanych postanowieniach umowy. - 9.Zamawiający, działając na podstawie art. 107 ust. 1 ustawy PZP, wymaga przedstawienia próbki wydruku projektu ulotek - dalej „plik produkcyjny” sporządzonej wg. Wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ w celu dokonania oceny w kryterium „jakość”, przy czym:
a) próbka musi być złożona na adres: Centrum e-Zdrowia, ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa, piętro I, Kancelaria najpóźniej w terminie do dnia 27.07.2026 r., godz. 12:00 w zamkniętym opakowaniu i opisana w następujący sposób:
Centrum e-Zdrowia ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa
Próbka do oferty w postępowaniu na:
„Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych”
Znak sprawy: WRZ.270.147.2026
NIE OTWIERAĆ PRZED TERMINEM OTWARCIA OFERT
(opatrzyć nazwą i dokładnym adresem Wykonawcy)
UWAGA:
Zamawiający pracuje w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 i w takich dniach i godzinach można przyjąć przedmiotowe środki dowodowe.
Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za otwarcie oferty przed terminem w przypadku nieprawidłowego oznaczenia koperty.
b) niedostarczenie próbki, złożenie po terminie lub złożenie jej w innym miejscu, niż wskazane powyżej spowoduje przyznanie Wykonawcy 0 punktów w kryterium oceny ofert „jakość”
Zamawiający informuje, że nie przewiduje możliwości uzupełnienia próbki opisanej w pkt. 9.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →