Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W dniu 9 grudnia 2025r. DUX Sp. z o. o. została wezwana do zawarcia Umowy nr CeZ/245/2025 w sprawie zamówienia publicznego przesłanej przez Zamawiającego 28 listopada 2025r. W wyznaczonym terminie, tj. 10 grudnia 2025r., Wykonawca nie wywiązał się ze swego obowiązku i nie złożył podpisanej przez siebie ww. Umowy. Mając na uwadze powyższe Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania

Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy

Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych

Zamawiający Centrum e-Zdrowia (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych”. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Centrum e-ZdrowiaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 grudnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum e-Zdrowia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001377706

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisława Dubois 5A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-184

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@cez.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cez.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a8ec467-60b1-42e4-88d4-1b87a405614e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wydrukowanie oraz dostarczenie materiałów informacyjno-promocyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a8ec467-60b1-42e4-88d4-1b87a405614e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00630131

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00135431/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.13 Wydrukowanie oraz dostarczenie ulotek informacyjnych, folderów i plakatów promujących usługi e-zdrowia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00420677

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPRZ.270.181.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

30544,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wydrukowanie oraz dostarczanie materiałów informacyjno-promocyjnych w ramach działań Centrum e-Zdrowia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, oraz Załącznik nr 2 do SWZ– Projektowane postanowienia umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

22140000-3 - Ulotki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dniu 9 grudnia 2025r. DUX Sp. z o. o. została wezwana do zawarcia Umowy nr CeZ/245/2025 w sprawie zamówienia publicznego przesłanej przez Zamawiającego 28 listopada 2025r.
W wyznaczonym terminie, tj. 10 grudnia 2025r., Wykonawca nie wywiązał się ze swego obowiązku i nie złożył podpisanej przez siebie ww. Umowy.
Mając na uwadze powyższe Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum e-Zdrowia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22140000-3 (Ulotki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.