Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →„Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta i gminy Staszów w 2026 roku”
Zamawiający Gmina Staszów (Staszów, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”. Termin składania ofert minął 23 stycznia 2026, 11:00. Wadium: 30 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
- Wadium
- 30 000 zł
- Termin składania ofert
- 23 stycznia 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=380, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
17 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
03 października 2025
Termin ofert: 6 listopada 2025 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
31 października 2025
Nowy termin: 21 listopada 2025 11:00Zmienia wersję 649126-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 listopada 2025
Nowy termin: 28 listopada 2025 11:00Zmienia wersję 720996-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 listopada 2025
Nowy termin: 12 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 742323-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 grudnia 2025
Nowy termin: 19 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 785191-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 grudnia 2025
Nowy termin: 29 grudnia 2025 11:00Zmienia wersję 822189-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 grudnia 2025
Nowy termin: 9 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 841736-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
08 stycznia 2026
Nowy termin: 16 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 856719-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
15 stycznia 2026
Nowy termin: 22 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 9272-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 stycznia 2026
Zmienia wersję 30630-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 stycznia 2026
Nowy termin: 23 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 37042-2026
- Sprostowanie
22 stycznia 2026
Nowy termin: 27 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 41982-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 stycznia 2026
Nowy termin: 4 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 49159-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
04 lutego 2026
Nowy termin: 12 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 53635-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
11 lutego 2026
Nowy termin: 19 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 81386-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 lutego 2026
Nowy termin: 6 marca 2026 11:00Zmienia wersję 99951-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
21 sierpnia 2026
4 oferty1 wykonawcaZobacz treść tej wersji (archiwum) →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 01.03.2026 – 31.12.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta i gminy Staszów w 2026 roku.
- 4
RyzykoWadium: 30 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gmina Staszów |
| Miejscowość | Staszów |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta i gminy Staszów w 2026 roku” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami |
| Dodatkowe kody CPV | 90511200-4 - Usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych; 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów; 90512000-9 - Usługi transportu odpadów; 90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 2 330 472 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się zgodnie z art. 108 ust.1 pkt 1-6 ustawy Pzp wykonawcę | 1) będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w zorganizowanej grupie przestępczej albo związku mającym na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstw 3) podjął konkretne środki techniczne, organizacyjne i kadrowe, odpowiednie dla zapobiegania dalszym przestępstwom, wykroczeniom lub nieprawidłowemu postępowaniu, w szczególności: a) zerwał wszelkie powiązania z osobami lub podmiotami odpowiedzialnymi za nieprawidłowe postępowanie wykonawcy, b) zre |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-01-23 11:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.