Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 351124-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa licencji oprogramowania serwerowego i biurowego dla Gminy Miasto Szczecin

Zamawiający GMINA MIASTO SZCZECIN Biuro ds. Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Szczecin (Szczecin, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa licencji oprogramowania serwerowego i biurowego dla Gminy Miasto Szczecin”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 09:30. Wadium: 60 000 zł.

Otwórz na TED
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
Wadium
60 000 zł
Termin składania ofert
26 czerwca 2026, 09:30
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKupowane są licencje na oprogramowanie serwerowe i biurowe z obowiązkiem ich dostarczenia w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Licencje muszą być ważne przez 36 miesięcy od dostawy.

  • 2

    ZakresZamawiający zastrzega możliwość późniejszych zamówień podobnych (do 1 148 000 zł netto) na kompatybilne produkty, po negocjacjach z wybranym wykonawcą.

  • 3

    ZakresSzczegóły zakresu i warunków umowy znajdują się w załącznikach nr 7 i 8 do SWZ.

  • 4

    ZakresZamówienie dotyczy całej Gminy Miasto Szczecin i jest realizowane w regionie zachodniopomorskim.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO SZCZECIN Biuro ds. Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Szczecin

NIP

8510309410

Adres

pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin

Region (NUTS)

PL424 – Zachodniopomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa licencji oprogramowania serwerowego i biurowego dla Gminy Miasto Szczecin

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Wadium należy wnieść w wysokości 60.000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych) przed upływem terminu składania ofert. Decyduje moment wpływu środków do zamawiającego.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-26 09:30

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy.
  2. 2.
    Informacje dotyczące warunków udziału w postępowaniu zawarte są w Rozdziale V Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
  3. 3.
    Przesłanki wykluczenia Wykonawców z postępowania zawarte są w załączniku nr 2 do SWZ.
  4. 4.
    Wymagane dokumenty zawarte są w Rozdziale VI SWZ
  5. 5.
    Wymagane dokumenty od podmiotów zagranicznych zawarte są w Rozdziale VII SWZ
  6. 6.
    Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
  7. 7.
    Zmiany umowy zostały określone w załączniku nr 7 do SWZ.
  8. 8.
    Termin wykonania zamówienia:
    a) Termin dostawy licencji oprogramowania, nie dłuższy niż 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
    b) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić udzielenie Zamawiającemu licencji oprogramowania na okres 36 miesięcy od dnia dostarczenia licencji oprogramowania.
  9. 9.
    Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy, polegających na zamówieniu podobnych dostaw, których celem jest częściowa wymiana dostarczonych produktów lub instalacji albo zwiększenie bieżących dostaw lub rozbudowa istniejących instalacji, jeżeli zmiana wykonawcy zobowiązywałaby zamawiającego do nabywania materiałów o innych właściwościach technicznych, co powodowałoby niekompatybilność techniczną lub nieproporcjonalnie duże trudności techniczne w użytkowaniu i utrzymaniu tych produktów lub instalacji i zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do 1 148 000 zł netto. Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego są przeprowadzone z wykonawcą negocjacje.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
504 686 zł
Próbka: 172 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 521 140 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 269 366 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
504 686 zł
Górny kwartyl
1 521 140 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.