Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa do JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” urządzeń chłodniczych
Zamawiający Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa do JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” urządzeń chłodniczych”. Termin składania ofert minął 29 lipca 2024, 11:00.
- Termin składania ofert
- 29 lipca 2024, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=330, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
27 czerwca 2024
Termin ofert: 15 lipca 2024 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 lipca 2024
Nowy termin: 29 lipca 2024 11:00Zmienia wersję 383320-2024
- Sprostowanie
12 lipca 2024
Zmienia wersję 413948-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
22 lipca 2024
Nowy termin: 9 sierpnia 2024 11:00Zmienia wersję 419163-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
07 sierpnia 2024
Nowy termin: 20 sierpnia 2024 11:00Zmienia wersję 437402-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 sierpnia 2024
Nowy termin: 28 sierpnia 2024 11:00Zmienia wersję 476017-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 lipca 2025
3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji |
| Miejscowość | Jastrzębie-Zdrój |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa do JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” urządzeń chłodniczych |
| Główny Kod CPV | 42513290-4 - Przemysłowe urządzenia chłodnicze |
| Część nr LOT-0001 | Zadanie 1 - Dostawa do JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów czterech urządzeń chłodniczych wraz z parownikiem niskooporowym powietrza, wentylatorem oraz wyposażeniem elektrycznym |
| Część nr LOT-0002 | Zadanie 2 - Dostawa do JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice czterech urządzeń chłodniczych wraz z parownikiem niskooporowym powietrza, wentylatorem oraz wyposażeniem elektrycznym |
| Część nr LOT-0003 | Zadanie 3 - Dostawa do JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów jednego urządzenia chłodniczego o mocy chłodniczej 600 kW ziębiącego wodę lodową przeznaczonego do zabudowy w układzie klimatyzacji grupowej. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Informacje zostały zawarte w SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →