- UnieważnionaCzęść 34
- UnieważnionaCzęść 43
- UnieważnionaCzęść 49
- UnieważnionaCzęść 57
- UnieważnionaCzęść 441 oferta
- Umowa zawartaCzęść 36ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty39 637 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 39ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty748 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 40Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty2 437 421 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 41OSS spółka z o.o.· GdańskCena wybranej oferty2 437 421 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 42ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty254 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 45Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.· PabianiceCena wybranej oferty16 914 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 47Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty147 715 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 50Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.· PabianiceCena wybranej oferty15 918 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 52Smith & Nephew Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1825 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 53J. Chodacki, A. Misztal „Medica” Spółka Jawna· LubinCena wybranej oferty97 730 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 54ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.· ZabrzeCena wybranej oferty3023 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 59ASPIRONIX POLSKA SP. ZO.O.· ŁÓDŹCena wybranej oferty48 960 zł1 oferta
„Dostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne, wyroby chłonne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB).”
Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne, wyroby chłonne oraz wyroby…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 5 247 566 zł. Złożono 19 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 5 247 566 zł
- Liczba ofert
- 19 ofertłącznie, 17 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 stycznia 2026
Termin ofert: 27 lutego 2026 09:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
24 lutego 2026
Nowy termin: 18 marca 2026 09:00Zmienia wersję 45905-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
05 marca 2026
Nowy termin: 24 marca 2026 09:00Zmienia wersję 129381-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 czerwca 2026
19 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
15 czerwca 2026
33 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
16 czerwca 2026
19 ofert7 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
01 lipca 2026
23 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 19 ofert.
- 3
Postępowanie dotyczyło dostawy opatrunków, materiałów medycznych i wyrobów dla pacjentów z EB, podzielonej na 17 części.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY |
| NIP | 5542231069 |
| Adres | UL. M. SKŁODOWSKIEJ 9, 85-094 BYDGOSZCZ |
| Region (NUTS) | PL613 – Kujawsko-pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | „Dostawa na opatrunki, materiały medyczne, materiały szewne, wyroby chłonne oraz wyroby medyczne dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB).” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33141110-4 - Opatrunki |
| Dodatkowe kody CPV | 33141116-6 - Zestawy opatrunkowe; 33141121-4 - Szwy chirurgiczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0016 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.