Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy lub I Ligi w II połowie 2026 roku
Zamawiający Gdyńskie Centrum Sportu (Gdynia, Pomorskie) prowadził postępowanie „Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez…”. Termin składania ofert minął 13 lipca 2026, 09:30.
- Termin składania ofert
- 13 lipca 2026, 09:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=502, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
15 czerwca 2026
Termin ofert: 13 lipca 2026 09:30 - Wynik: wybrano wykonawcę
20 lipca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 20.07.2026 – 20.12.2026.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresKupuje się promocję Gdyni i Gdyńskiego Centrum Sportu przez męski zespół piłki nożnej grający w Ekstraklasie lub I lidze w II połowie 2026, z obowiązkiem występów w roli gospodarza wyłącznie w Gdyni. Zamówienie trwa od 20.07.2026 do 20.12.2026. Zamawiający dopuszcza powtórzenie usługi do 30% wartości zamówienia podstawowego, także z dodatkowymi elementami promocyjnymi. Komunikacja z zamawiającym odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę ezamowienia.gov.pl. Wykonawca musi spełnić obowiązki informacyjne RODO wobec osób, których dane pozyska w celu ubiegania się o zamówienie.
Kontekst Atlasu
- Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał ARKA GDYNIA SPÓŁKA AKCYJNA, który złożył jedyną ofertę.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 55% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 2,0 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Gdyńskie Centrum Sportu |
| REGON | 191439845 |
| Adres | ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Promocja Gminy Miasta Gdynia oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej przez zespół piłki nożnej mężczyzn podczas rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy lub I Ligi w II połowie 2026 roku |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-07-13 09:30 |
Informacje dodatkowe
- 1.Warunki udziału w postępowaniu oraz opis spełnienia warunków opisane zostały w Rozdziale 6 SWZ.
- 2.Podstawy wykluczenia z postępowania opisane zostały w Rozdziale 7 SWZ.
- 3.Oświadczenia i dokumenty, jakie zobowiązani są dostarczyć Wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz wykazania braku podstaw wykluczenia (podmiotowe środki dowodowe) opisane są w Rozdziale 8 SWZ.
- 4.Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w Ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513 z poźn.zm.), https://ezamowienia.gov.pl
Szczegóły wymagań technicznych i organizacyjnych zostały opisane w Rozdziale 11 SWZ. - 5.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gdyńskie Centrum Sportu jednostka budżetowa, 81-538 Gdynia, ul. Olimpijska 5/9, tel./faks: 58 6221164, 6223574; 2) kontakt do inspektora ochrony danych osobowych iod@gdyniasport.pl . Pozostałe informacje w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w Rozdziale 2 SWZ.
- 6.Wykonawca, jest zobowiązany wypełnić obowiązki informacyjne przewidziane w art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyska w celu ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu.
- 7.Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy polegających na powtórzeniu podobnych usług stanowiących nie więcej niż 30 % wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia mogą dotyczyć całości przedmiotu zamówienia oraz zawierać dodatkowe elementy promujące Zamawiającego.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →