Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 713 661 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
110 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 713 661 zł – 1 832 700 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia w zakresie zewnętrznego obiektu s10%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia w zakresie boiska zewnętrznego o10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa boisk na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Chabrowej 43 w Gdyni

Zamawiający Gdyńskie Centrum Sportu (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa boisk na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Chabrowej 43 w Gdyni”, wybierając ofertę wykonawcy AUTO-SPORT Sp. z o.o. spółka komandytowa. Wartość umowy: 1 713 661 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gdyńskie Centrum SportuGdynia, Pomorskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 713 661 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTO-SPORT Sp. z o.o. spółka komandytowa (Cieszenie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 713 660,60 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 713 660,60 zł do 1 832 700,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 110 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191439845

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Olimpijska 5/9

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-538

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gdyniasport.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gdyniasport.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-719604ca-e358-4eea-850f-1846e277fc5e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa boisk na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Chabrowej 43 w Gdyni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-719604ca-e358-4eea-850f-1846e277fc5e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00399440

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00024288/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Przebudowa boisk na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Chabrowej 43 w Gdyni

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia w zakresie dokumentacji projektowej, o której mowa w ust. 1 pkt 1-4 OPZ (stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ) będzie realizowany w ramach projektu pn. „Rozwój systemu gospodarowania wodami opadowymi na terenie Gdyni – część IV”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334146

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GCS.DZPI.2715.30.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boisk na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Chabrowej 43 w Gdyni, dz. nr 663 obręb 0024 Pustki Cisowskie w ramach zadań inwestycyjnych pn. „Przebudowa boiska o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej dla wody opadowej i roztopowej” oraz „Przebudowa boiska o nawierzchni z trawy syntetycznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 16” na podstawie dokumentacji projektowych opracowanych przez firmę INDOM Mieczysław Tkaczyk w skład których wchodzą:
1) Projekt zagospodarowania terenu lub działki „Przebudowa boiska szkolnego o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej dla wody opadowej i roztopowej” (stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ),
2) Projekt branży architektoniczno- budowlanej „Przebudowa boiska szkolnego o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej dla wody opadowej i roztopowej” (stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ),
3) Projekt wykonawczy „Przebudowa boiska szkolnego o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej dla wody opadowej i roztopowej” (stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ),
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych „Przebudowa boiska szkolnego o nawierzchni asfaltowej na boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej dla wody opadowej i roztopowej” (stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ),
5) Projekt zagospodarowania terenu lub działki „Wymiana nawierzchni boiska szkolnego z trawy syntetycznej” (stanowiącym załącznik nr 14 do SWZ),
6) Projekt branży architektoniczno- budowlanej „Wymiana nawierzchni boiska szkolnego z trawy syntetycznej” (stanowiącym załącznik nr 15 do SWZ),
7) Projekt wykonawczy „Wymiana nawierzchni boiska szkolnego z trawy syntetycznej” (stanowiącym załącznik nr 16 do SWZ),
8) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych „Wymiana nawierzchni boiska szkolnego z trawy syntetycznej” (stanowiącym załącznik nr 17 do SWZ),
Wyłącznie do celów informacyjnych Zamawiający załącza przedmiary robót (stanowiące załączniki nr 18 oraz nr 19 do SWZ).

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1713660,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1832700,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1713660,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AUTO-SPORT Sp. z o.o. spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366634586

7.3.4)Miejscowość

Cieszenie

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1713660,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

110 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji zamówienia: 110 (sto dziesięć) dni od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gdyńskie Centrum Sportu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 713 661 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AUTO-SPORT Sp. z o.o. spółka komandytowa (Cieszenie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.