- Umowa zawartaCzęść 1KOSAN sp. z o.o.· StaszówCena wybranej oferty28 600 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2KOSAN sp. z o.o.· StaszówCena wybranej oferty28 600 zł4 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3KOSAN sp. z o.o.· StaszówCena wybranej oferty28 600 zł4 oferty
Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (5 postępowanie), w podziale na części.
Zamawiający Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (5…”, wybierając ofertę wykonawcy KOSAN sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 85 800 zł. Złożono 12 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 85 800 zł
- Liczba ofert
- 12 ofertłącznie, 3 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1336, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 lutego 2026
Termin ofert: 31 marca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
15 czerwca 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy KOSAN sp. z o.o. (Staszów).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 85 800,00 zł.
- 3
OfertyDo każdej części złożono po 4 oferty.
- 4
Zamówienie jest finansowane ze środków UE.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Katowicach |
| REGON | 241051947 |
| Adres | Pl. Grunwaldzki 8-10, 40-127 Katowice |
| Region (NUTS) | PL22A – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Monitoring przedmiotów ochrony w obszarach Natura 2000 w ramach projektu FEnIKS (5 postępowanie), w podziale na części. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90711500-9 - Monitoring środowiska naturalnego inny niż dotyczący branży budowlanej |
| Dodatkowe kody CPV | 90710000-7 - Zarządzanie środowiskiem naturalnym |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 77 558 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 4 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 4 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.