Zakup sprzętu komputerowego
Zamawiający Telewizja Polska S.A. w likwidacji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego”. Termin składania ofert minął 22 czerwca 2026, 10:00. Wadium: 40 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 196 138 zł
- Wadium
- 40 000 zł
- Termin składania ofert
- 22 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1861, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 maja 2026
Termin ofert: 17 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
12 czerwca 2026
Nowy termin: 22 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 328917-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
03 sierpnia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 60 dni.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena brutto.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup sprzętu komputerowego.
- 4
RyzykoWadium: 40 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Telewizja Polska S.A. w likwidacji |
| NIP | 5210412987 |
| Adres | ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu komputerowego |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30213000-5 - Komputery osobiste |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 1. Wykonawca zobowiązany jest, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 40 000,00 PLN (słownie: czterdzieści tysięcy złotych); 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach określonych w pkt 8.2 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-22 10:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Umowa podlega prawu polskiemu. W sprawach nieuregulowanych Umową mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, w tym ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
- 2.Warunki realizacji umowy zostały określone w SWZ.
- 3.Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w przypadkach określonych w § 11 ust. 1 Wzoru umowy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.