Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej oraz nad realizacją zadań dotyczących wykonania zastawek oraz zastawek z przepustem w Leśnictwach: Bukowo, Dąbrówka, Bierdzany, Kadłub Turawski, Rzędów
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Turawa (Turawa, Opolskie) prowadził postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego i przyrodniczego nad wykonaniem dokumentacji projektowej…”. Termin składania ofert minął 29 czerwca 2026, 10:00. Wadium: 1000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
- Wadium
- 1000 zł
- Termin składania ofert
- 29 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=381, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
12 czerwca 2026
Termin ofert: 29 czerwca 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
14 lipca 2026
1 oferta2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 2
ZakresZamawiający wymaga doświadczenia w nadzorze inwestorskim i przyrodniczym oraz udziału w procesie wyboru wykonawców dokumentacji i robót budowlanych.
- 3
ZakresRealizacja obejmuje zarówno nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej (na podstawie PFU), jak i nadzór nad wykonaniem robót budowlanych.
- 4
RyzykoWadium: 1 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem