Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej.
Zamawiający Akademia Sztuki Wojennej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych,…”. Termin składania ofert minął 24 czerwca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 24 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=221, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 kwietnia 2026
Termin ofert: 1 czerwca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
26 maja 2026
Nowy termin: 9 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 299520-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 czerwca 2026
Nowy termin: 12 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 355996-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 378380-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 czerwca 2026
Nowy termin: 24 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 395591-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
07 sierpnia 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 3
ZakresKupowane są bilety lotnicze, kolejowe i autokarowe na podróże zagraniczne z rezerwacją, sprzedażą i dostawą sukcesywną, z obowiązkiem realizacji zgodnie z SWZ. Usługa trwa 36 miesięcy i obejmuje wyłącznie potrzeby Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.
- 4
ZakresOferty ocenia się wyłącznie po cenie.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Akademia Sztuki Wojennej |
| REGON | 011574244 |
| Adres | Al. gen. A. Chruściela 103, 00-910 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-24 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →