Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
LuxMed Sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
9 586 507 zł
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników oraz dodatkowej opieki medycznej dla pracowników i członków rodzin Zamawiającego

Zamawiający PGE Energetyka Kolejowa S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników oraz dodatkowej opieki…”, wybierając ofertę wykonawcy LuxMed Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 9 586 507 zł.

Zamawiający: PGE Energetyka Kolejowa S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 11 czerwca 2026
Cena wybranej oferty
9 586 507 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LuxMed Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 9 586 506,56 zł.

  • 3

    Umowa będzie trwała 24 miesiące z możliwością wydłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

PGE Energetyka Kolejowa S.A.

NIP

5262542704

Adres

ul. Hoża 63/67, 00-681 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników oraz dodatkowej opieki medycznej dla pracowników i członków rodzin Zamawiającego

Rodzaj zamówienia

Usługi

Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Liczba złożonych ofert

-1

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Umowa będzie zawarta na okres 24 miesięcy. 2. Przewidywana data rozpoczęcia świadczenia usług

1 sierpnia 2026 r. 3. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji i wydłużenia umowy na okres kolejnych 12 miesięcy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121000-3Usługi medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
745 813 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
408 097 zł964 184 zł
Rozstęp międzykwartylowy
556 088 zł
Źródło próbki
CPV 85121000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
408 097 zł
Mediana
745 813 zł
Górny kwartyl
964 184 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

PGE Energetyka Kolejowa S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9 586 507 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121000-3 - Usługi medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LuxMed Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.