DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI KOŁOWEJ dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej
Zamawiający Zakład Gospodarki Odpadami" Spółka Akcyjna (Bielsko-Biała, Śląskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI KOŁOWEJ dla Zakładu…”. Termin składania ofert minął 16 czerwca 2026, 10:30.
- Termin składania ofert
- 16 czerwca 2026, 10:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 575 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=862, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 maja 2026
Termin ofert: 16 czerwca 2026 08:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
11 czerwca 2026
Nowy termin: 16 czerwca 2026 10:30Zmienia wersję 341131-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
06 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | "Zakład Gospodarki Odpadami" Spółka Akcyjna |
| NIP | 5471900421 |
| Adres | ul. Krakowska 315 d, 43-300 Bielsko-Biała |
| Region (NUTS) | PL225 – Śląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWA W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI KOŁOWEJ dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34144710-8 - Ładowarki jezdne |
| Dodatkowe kody CPV | 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-16 10:30 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).